Owocowe łódzkie

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

„Owocowe łódzkie!”

Najnowszy Projekt polega na dosadzaniu w przestrzeni publicznej województwa łódzkiego drzew i krzewów owocowych w celu zwiększenia ilości terenów zielonych i urozmaiceniu ich – wzbogaceniu o gatunki owocowe. Jednocześnie odpowiednie gatunki zasadzonych drzew i krzewów zapewnią bazę pokarmową dla zwierząt (ssaki, ptaki i owady), owoce innych z pożytkiem zostaną wykorzystane przez mieszkańców (np. przetwory). Zadanie jest jednym z elementów projektu realizowanego przez Województwo Łódzkie pod nazwą „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”.

 Od 22.05.2023 r. przyjmujemy zgłoszenia nadesłane drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 tel. kontaktowy: 42 640 65 61

 

Informujemy, iż od dnia 07.08.2023 r. zmianie uległ zapis w Regulaminie par.3 ust 3. dotyczący ilości  sadzonek możliwych do  pozyskania z 30 na 50 sztuk oraz że Beneficjenci, którzy już wzięli udział w Projekcie mogą dobrać  sadzonki do  obowiązującej od 07.08.2023 r. ilości, czyli do 50 sztuk.


Uwaga!  Projekt nie jest adresowany do osób prywatnych.

 

pdf1.Regulamin_i_oswiadczenie_Projektu_Owocowe_Lodzkie_wersja_2.pdf

 

docxFormularz zgłoszeniowy.docx

docxZamówienie na sadzonki.docx

 

Zapraszamy do udziału w projekcie.