Zaproszenie na Stację Kobiet 8 marca 2019r.

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

Już po raz kolejny na Dworcu Łódź Fabryczna odbędzie się Stacja Kobiet - akcja, której celem jest zwrócenie uwagi na zdrowy tryb życia, wykonywanie badań profilaktycznych i zapobieganie chorobom. Wśród wielu wydarzeń i  wystawców znalazł się Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego ze swoją ofertą edukacyjną i przyrodniczą skierowaną w tym dniu w szczególności dla kobiet.

 Na stoisku Zespołu panie mogą wziąć udział w przygotowanych specjalnie dla nich konkursach przyrodniczych, gdzie pokazywać będziemy kobiecą stronę przyrody! Nie zabraknie zaskakujących pytań i ciekawostek, obiecujemy, że nikt nie wróci z pustymi rękami - do rozdania mamy ponad 600 sadzonek małych świerków.

Podczas świętowania, na pozostałych stoiskach skorzystać można z bezpłatnych badań profilaktycznych czy konsultacji medycznych. Nie zabraknie oferty kulturalnej czy rozmaitych akcji promocyjnych!

Więcej na temat Stacji kobiet znajdą Państwo tutaj.

Zapraszamy serdecznie!

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button