Zaproszenie na ostatnie w tym roku konsultacje mykologiczne w PKWŁ

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

W sobotę, 14 października 2023r., w godzinach 10:00-12:00 oraz 12:30 - 14:00 w siedzibie Oddziału Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich (ul. Wycieczkowa 86, Łódź) odbędzie się ostatnie w tym roku spotkanie w formie konsultacji mykologicznych. Będzie można porozmawiać o grzybach ze znanym już Państwu mykologiem Sebastianem Piskorskim z Katedry Algologii i Mykologii Uniwersytetu Łódzkiego. A zatem, jeśli masz wątpliwości co do gatunku grzyba, który znalazłeś lub po prostu interesują Cię grzyby i chciałbyś o nich porozmawiać, to zapraszamy na Konsultacje Mykologiczne!

 To doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę mykologiczną i uzyskać fachowe porady od doświadczonego specjalisty. Nie wahaj się, przyjdź i podziel się swoją pasją do grzybów!

Konsultacje Mykologiczne prowadzone są w ramach projektu Mykoteka numer SONP/SN/514458/2021, który jest finansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

konsultacje myko SP