Relacja z konsultacji mykologicznych w Parku Krajobrazowym Wzniesien Łódzkich

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

2 października 2023 r. w siedzibie Oddziału Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich odbyły się konsultacje mykologiczne ze specjalistą mykologiem panem Sebastianem Piskorskim z Katedry Algologii i Mykologii Wydziału Biologii i Ochrony Środowiska Uniwersytetu Łódzkiego oraz Polskiego Towarzystwa Mykologicznego. Podczas konsultacji wszyscy zainteresowani mogli spotkać się ze specjalistą, przynieść zebrane okazy grzybów, porozmawiać i dopytać.  Podczas licznych specerów mykologicznych zorganizowanych dla Państwa w tym roku , mieliśmy głosy, że chętnie wzięliby Państwo w takim spotkaniu udział w formie stacjonarnej. 

Takie spotkania to doskonała okazja, aby poszerzyć swoją wiedzę mykologiczną i uzyskać fachowe porady od doświadczonego specjalisty. Spotkanie odbyło się w ramach projektu Mykoteka numer SONP/SN/514458/2021, który jest finansowany przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Zapraszamy na ostatnie już w tym roku spotkanie grzybowe - konsultacje mykologiczne 14 października 2023r. także w siedzibie Oddziału Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich.