Piknik Rodzinny w Konopnicy

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

W dniu 17 czerwca gościliśmy w Konopnicy na Pikniku Rodzinnym. Była to także okazja do uroczystego otwarcia nowego punktu dydaktycznego „W nadwarciańskim klimacie”, który posłuży do prowadzenia zajęć terenowych. Nie zabrakło stoisk wystawienniczych, stref zabaw dla dzieci oraz występów przedszkolaków, uczniów i absolwentów Szkoły Podstawowej im. 72 Pułku Piechoty „Radom” w Konopnicy oraz Zespołu Nadwarcianki. Miłośnicy przyrody i nowinek technologicznych mogli prowadzić obserwacje pod mikroskopem, przenieść się wirtualnie do świata przyrody za pomocą okularów VR oraz odwiedzić stoisko przygotowane przez Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Oddział Terenowy Sieradzkich Parków Krajobrazowych.

Na naszym stoisku największym zainteresowaniem cieszyły się sadzonki drzew i krzewów owocowych, które zostały rozdysponowane uczestnikom imprezy w ramach zadania „Owocowe Łódzkie”, będącego częścią większego projektu realizowanego przez Województwo łódzkie pod hasłem: „Województwo Łódzkie Ogrodem Polski”.

Gratulujemy organizatorom oraz mieszkańcom Konopnicy udanej imprezy i dziękujemy za miło spędzony czas.

W. Pogorzelska