Piknik Województwa Łódzkiego w Sędziejowicach

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

glowne29 lipca w Sędziejowicach odbył się kolejny piknik województwa łódzkiego pod patronatem Pana Grzegorza Schreibera, Marszałka Województwa Łódzkiego. Piknik  został zorganizowany na terenie Urzędu Gminy w Sędziejowicach. Były liczne atrakcje i konkursy dla najmłodszych oraz występy lokalnych artystów.  Jak zwykle Panie z lokalnych Kół Gospodyń Wiejskich stanęły na wysokości zadania, a miła atmosfera i wyśmienite potrawy przyciągały gości na stoiska.

Podczas spotkania „Porozmawiajmy w Łódzkiem” samorząd województwa łódzkiego reprezentowały także Iwona Koperska, przewodnicząca Sejmiku WŁ oraz radna wojewódzka Dorota Anna Więckowska. Wśród gości byli między innymi parlamentarzyści Prawa i Sprawiedliwości: senator  Maciej Łuczak oraz posłowie Piotr Polak i Paweł Rychlik.

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Oddział Terenowy Sieradzkich Parków prezentował na stoisku działalność przyrodniczą i edukacyjno-promocyjną, a także prowadził konkursy. Największym zainteresowaniem, jak zawsze cieszyło się „Koło fortuny”, gdzie główną nagrodą były sadzonki drzew i krzewów z realizowanego przez ZPKWŁ projektu „Zazieleniamy łódzkie”. Dźwięk obracającego się koła przyciągał kolejnych chętnych do wzięcia udziału w konkursie, a drzewka szybko znalazły nowych właścicieli.

Dziękujemy za milo spędzony czas i zapraszamy do udziału w kolejnych piknikach!

W. Pogorzelska