Kolejny piknik województwa łódzkiego odbył się w Szadku

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

W niedzielę 3 lipca odbył się kolejny piknik województwa łódzkiego pod patronatem Pana Grzegorza Schreibera, Marszałka Województwa Łódzkiego. Tym razem gościliśmy na terenie szadkowskiego amfiteatru. Obok zacnego grona gości, pięknej prezentacji potraw przez Koła Gospodyń Wiejskich, wielu odwiedzających bawiło się przy muzyce kapel podwórkowych, które przyjechały z różnych zakątków Polski na 18. Galę Kapel.

P1070931

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Oddział Terenowy Sieradzkich Parków także uczestniczył w imprezie a „Koło fortuny” było nieodłącznym elementem zabawy, nie tylko dzieci ale także dorosłych. Główną nagrodą były sadzonki drzew i krzewów z realizowanego przez ZPKWŁ projektu „Zazieleniamy łódzkie” i one cieszyły się największym zainteresowaniem. Nie zabrakło rozmów na tematy przyrodnicze i turystyczne.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i miło spędzony czas !

W. Pogorzelska