Piknik w powiecie pajęczańskim

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

1 lipca w Rząśni odbył się kolejny piknik województwa łódzkiego pod patronatem Pana Grzegorza Schreibera, Marszałka Województwa Łódzkiego. Podczas pikniku Pan Marszałek z Panem Marcinem Przydaczem, podsekretarzem stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Panią Iwoną Koperską, przewodniczącą Sejmiku WŁ, wręczali granty sołeckie oraz nagrody w konkursie na najlepszą potrawę przygotowaną przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich.

P1130185

Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego, Oddział Terenowy Sieradzkich Parków także uczestniczył w tej imprezie prezentując na stoisku działalność przyrodniczą i edukacyjno-promocyjną oraz prowadząc konkursy. Największym zainteresowaniem cieszyło się „Koło fortuny”, gdzie główną nagrodą były sadzonki drzew i krzewów z realizowanego przez ZPKWŁ projektu „Zazieleniamy łódzkie”. Dźwięk obracającego się koła przyciągał kolejnych chętnych do wzięcia udziału w konkursie.

Dziękujemy za milo spędzony czas !

W. Pogorzelska