"Kolorowa Lokomotywa" w Załęczańskim Parku Krajobrazowym

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

P10301632 lipca 2019 r. w Załęczańskim Parku Krajobrazowym  odbyła się druga wycieczka w ramach 7 edycji  „Kolorowej Lokomotywy”, której organizatorem jest Łódzki Dom Kultury.

W zorganizowanej grze terenowej  „Zagadkowy Las" oraz warsztatach zorganizowanych przez  Łódzki Dom Kultury wzięło udział 36 dzieci w wieku szkolnym oraz 3 opiekunów  z Miejskiego Domu Kultury w Radomsku.

Była to druga wycieczka połączona z grą terenową w tegorocznej edycji. Gra oprócz spędzenia czasu przez dzieci w ciekawy sposób, miała na celu pokazanie terenu Załęczańskiego Parku Krajobrazowego oraz przybliżenie im środowiska, które ich otaczało. Uczestnicy podczas gry terenowej mogli poznać gatunki ptaków, drzew i owadów zamieszkujących park. Pogoda dopisywała uczestnikom, dzięki czemu pokonywali chętnie każdy kolejny etap. Dzieci wykazywały duże zainteresowanie oraz zaangażowanie . Na zakończenie, na każdego uczestnika czekał mały upominek. Po zakończeniu gry terenowej zorganizowane były warsztaty .

Oliwia Jakubowska - praktykantka OTSPK