Akcja 100 drzew na 100-lecie województwa łódzkiego rozpoczęta

Klauzula informacyjna dot. przetwarzania danych osobowych na podstawie obowiązku prawnego ciążącego na administratorze. Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce: Polityka prywatności.

sp szadek 2029 marca o godz. 9.00 rozpoczęła się akcja sadzenia drzew, do której włączyły się szkoły z naszego województwa. 

Pracownicy Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Łódzkiego Oddziału Terenowego Sieradzkich Parków Krajobrazowych przekazali zainteresowanym placówkom sadzonki drzew - jesionu wyniosłego, klonu polnego i brzozy brodawkowatej. Symboliczne drzewko posadzono: w SP nr 5 im. M.Kopernika w Łasku, w ZS im. W. Widawczyka w Widawie, SP im. M. Konopnickiej w Buczku, SP im. J. Szymkiewicza w Marzeninie, LO im. I.J. Paderewskiego w ZSO w Łasku, SP im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie, SP nr 9 im. Wł. Łokietka w Sieradzu, SP im. Wł. St. Reymonta w Charłupi Wielkiej, SP w Broszkach, SP w Rafałówce, SP nr 10 im. M. Skłodowskiej w Zduńskiej Woli, SP im. A. Mickiewicza w Wojsławicach, SP im. T. Kościuszki w Szadku, SP nr 2 im. Polskich Noblistów w Pajęcznie.

Dziękujemy za wzięcie udziału w akcji.

W. Pogorzelska